• Cam Balkon

  Sistemde kullanılan rulmanlar özel yapım olup her bir teker 3 rulmandan oluşmaktadır. Her kanadı 2 teker hareket ettirmektedir. Üst kasada camların park yeri için dönüşlerde özel kalıpları yapılmış aparatlar montajda hata yapma şansını sıfıra indirmektedir.Sistemde kullanılan kasa alüminyum et kalınlığı 5mmdir. Kanatlara perde uygulanabilmektedir. Sistem eşiksiz alta bir taşıyıcı olmadan çalışır.Üstten askılıdır. Sistem kapandığında kilitler sayesinde tamamıyla güvenlik sağlar. Camlar 10mm temperlidir.

 • Katlanır Cam Balkon

  Camlar 8 mm temperdir. Sonsuz kanat sayısı uygulanmaktadır. Sistemde kullanılan rulmanlar özel yapım olup her bir teker 3 rulmandan oluşmaktadır.
  Her kanadı 2 teker hareket ettirmektedir.

 • Kış Bahçesi Açılır Tavan Sistemleri

  Kış bahçesi yılın oniki ayı size doğal bir bahçe keyfi verir.Misafirlerinizle soğuk kış gününde sıcak bir kahve içmek için ideal bir yerdir.

 • Isı Yalıtımlı Doğrama

  Kaldırmalı Sürme Sistemi (Hebeschiebe), ev ,teras, balkon ve bahçelerinizi; manzaranızı bölmeden, mümkün olan en geniş cam yüzeyini kullanma olanağı sağlayarak şık ve pratik bir biçimde kapatmanızı sağlar. Basit sürme sistemlerinden çok daha yüksek sızdırmazlık ve yalıtım değerlerine sahiptir.(EN 13115, EN 1026, EN 1027, EN 12211) Görsellikten ve konfordan ödün vermeksizin sizi hem kötü hava şartlarından korur hem de güvenliğinizi sağlar. Hebeschiebe, şıklık ve mekandan tasarruf sağlama özelliğinin yanı sıra, oldukça geniş bir cam yüzeyli bölmeyi hiç güç sarfetmeden, tek bir el hareketiyle açabilmenizi sağlar. Hebeschiebe, kullanılacak alanın genişliğine bağlı olarak sabit ve hareketli parçalardan oluşabileceği gibi, tüm kanatlar hareketli olacak şekilde 2-3-4 parça olarak da uygulanabilmektedir.

Sosyal Bağlantılarİletişim

Çıplaklı Kas. Merkez Mah. Oba Erkek Öğrenci Yurdu Yanı, 07400 Alanya, Antalya

Tel: (+90 242) 538 96 10

info@topaloglucamsistemleri.com
Cam Balkon ve Kış Bahçesi Sistemleri

Firmamız bünyesinde, deneyimli ve uzman ekibimizle; açılır tavan ve kış bahçesi sistemlerini Alanya’ya getiren Topaloğlu Cam Sistemleri, bu alanda da yüksek kaliteli ve özel çözümler sunmaktadır.


All Right Reserved © 2013
Ayhan Dingil